Hledáte povinné ručení? Zkuste nejlevnější pojištění vozidel.

Hlavní menu

Pojištění

Zdravotní pojišťovny


Pojištovny

Oblíbené

oblíbené

Co můžete očekávat od ZP MV v roce 2010?

Programy preventivní péče 2010

Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR si váží svých klientů a poskytuje jim proto řadu výhod a příspěvků. Preventivní péče ZP MV se v roce 2010 zaměřuje na následující programy:

  • preventivní onkologické vyšetření: Tento program se zaměřuje na prevenci karcinomu prsu, tlustého střeva, prostaty, plic a i na prevenci dalších onkologických onemocnění. Můžete čerpat příspěvek do výše 400 Kč.
  • pro dárce krve a kostní dřeně: Darujete-li krev, obdržíte balení vitamínového přípravku (jedno nebo dvě - záleží na další specifikaci). Pro pravidelné dárce krve, kostní dřeně a krevní plazmy jsou tu také příspěvky na ozdravné pobyty. Bližší podmínky stanovuje ZP MV.
  • očkování: Program je zaměřený na pojištěnce do 26 let, kteří mohou čerpat příspěvek 200 Kč na některá z vybraných očkování, a to proti viru klíšťové encefalitidy, hepatitidy typu A, B nebo AB, meningokoku typu C, viru chřipky. Patří sem další očkování schválené v ČR.
  • léčebně-ozdravných pobytů pro děti: Jsou určené dětem, kteří trpí chronickým onemocněním dýchacích cest, kůže nebo jejich kombinací. Tyto pobyty se konají ve čtrnáctidenních turnusech.

A jaké další výhody vás čekají?

Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra má také pro vás řadu dalších výhod a slev. Jaké konkrétní? Jsou pro vás připravené celorepublikové slevy v různých obchodech, ať už zaměřených pro maminky a jejich děti, na bezlepkovou dietu atd. Značné výhody získáte také, budete-li v Klubu pojištěnců.

A to zdaleka není vše, co vám ZP MV nabízí. Čekají vás také příspěvky na léčebně ozdravné pobyty, výhodnější cestovní pojištění a komerční zdravotní pojištění. Získáte slevu v Lékárně.cz, budete moci využít bezplatné právní poradny a služeb Online 24.

Využívejte efektivně různých výhod, které vám nabízí Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra.Aktuality ze světa financí

25.10.2010 - Půjčky bez registru

Využijte skvělé půjčky bez registru. Půjčky bez registru ihned jsou oblíbené u klientů, kteří si nemůžou vzít úvěr u bank. Je to většinou způsobeno zápisem v registrech z minulosti.

20-09-2010 - Povinné ručení a jeho seovnání online

Povinné ručení je vhodný finanční produkt pro online srovnání. Povinné ručení porovnání se provede po vyplnění jednoduchého formuláře, kde je potřeba zadat základní údaje o vozidle(informace se nachází v technickém průkazu automobilu). Dojde tak ke srovnání nejvhodnějších pojištění od všech hlavních pojišťoven a zákazník si může vybrat pojištění podle ceny čí jiného kritéria.