Hledáte povinné ručení? Zkuste nejlevnější pojištění vozidel.

Hlavní menu

Pojištění

Zdravotní pojišťovny


Pojištovny

Oblíbené

oblíbené

Využívejte zdravotních programů OZP i v roce 2010

Zdravotní programy OZP

O pojišťovně OZP

Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) se zaměřuje především na zaměstnance bank, pojišťoven a stavebnictví. Představuje druhou největší zaměstnaneckou pojišťovnu v České republice.Jakých zdravotních programů můžete využít?

Oborová zdravotní pojišťovna pro vás připravila celou řadu zdravotních programů, kterých můžete využívat. Jsou jimi:

Kreditní systém

V rámci programu Kreditní systém mohou věrní klienti čerpat kredity na aktivity, které povedou k posílení jejich zdraví. OZP stanovuje podmínky pro získání základního kreditu, ale i pro nárok na získání nabídky rozšířené Asistenční služby a nárok na získání bonusového kreditu.

Pro matku a dítě

Tento program umožňuje získat ženám slevy na různé služby, např. těhotenský kurz, rehabilitační cvičení, kurz snižování nadváhy, kojenecké plavání a masáže, cvičení pro těhotné atd. Tyto služby jsou určeny především nastávajícím maminkám a maminkám s dětmi do čtyř let.

Pro děti a mládež

Do tohoto programu spadají příspěvky na očkování, plavání, ale také ozdravné pobyty u moře pro děti chronicky nemocné. Patří sem i preventivní vyšetření pigmentových nádorových změn kůže.

Pro dospělé

OZP se nadstandardně stará i o zdraví svých dospělých pojištěnců. Poskytuje různé příspěvky, a to především na prevenci rakoviny, kardiovaskulárních potížích či osteoporózy.

Pro dárce krve

Dárcovství krve, kostní dřeně, ale i orgánů je velmi důležité a prospěšné. To si uvědomuje i OZP a své dárce-pojištěnce v rámci tohoto programu náležitě odměňuje.

Prohlídky pro sportovce

OZP poskytuje příspěvky na prohlídky pro sportovce do výšky 500 Kč/rok. Jde o preventivní program umožňující sportovcům doplnit a rozšířit základní rozsah sportovní prohlídky.

Oborová zdravotní pojišťovna vám nabízí v roce 2010 zajímavé zdravotní programy. Prostudujte si je…Podobné články

Mořský koník je tu pro vás

Všeobecná zdravotní pojišťovna vám nabízí celou řadu příspěvků, kterých můžete využívat. Jedním z nich je „Mořský koník“, který je určen pře...

Aktuality ze světa financí

25.10.2010 - Půjčky bez registru

Využijte skvělé půjčky bez registru. Půjčky bez registru ihned jsou oblíbené u klientů, kteří si nemůžou vzít úvěr u bank. Je to většinou způsobeno zápisem v registrech z minulosti.

20-09-2010 - Povinné ručení a jeho seovnání online

Povinné ručení je vhodný finanční produkt pro online srovnání. Povinné ručení porovnání se provede po vyplnění jednoduchého formuláře, kde je potřeba zadat základní údaje o vozidle(informace se nachází v technickém průkazu automobilu). Dojde tak ke srovnání nejvhodnějších pojištění od všech hlavních pojišťoven a zákazník si může vybrat pojištění podle ceny čí jiného kritéria.