Hledáte povinné ručení? Zkuste nejlevnější pojištění vozidel.

Hlavní menu

Pojištění

Zdravotní pojišťovny


Pojištovny

Oblíbené

oblíbené

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra - ZPMV

Tato zdravotní pojišťovna na našem trhu působí již přes 17 let a za tu dobu se vypracovala do největší české zaměstnanecké pojišťovny. V zajišťování všeobecného pojištění jí v celorepublikovém měřítku patří skvělá druhá příčka v počtu klientů, byť první Všeobecná zdravotní pojišťovna má mnohonásobný počet pojištěnců.

Formuláře

Zpmv formuláře ke stažení.

Pobočky

Hlavní pobočky v Brně, Zpmv Brno.
Hlavní pobočky v Praze Zpmv Praha.
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra Olomouc - pobočka pro Olomouc.
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra Hradec Králové - pobočka pro Hradec Králové.

Příspěvky, balíčky

ZPMV

prevence je důležitáZdravotní pojišťovna ministerstva vnitra (zkratka ZPMV) si velmi potrpí na prevenci a moderní metody, které leckdy mohou značně usnadnit život (dokonce mohou život i zachránit díky Kartě života, více níže). ZP MV se s hercem Pavlem Křížem spustila projekt Zdraví Jako Vášeň, který se snaží neotřelou a uvolněnou formou lidi přesvědčit, že žít zdravě se vyplácí.

Ještě mnohem podstatnějším projektem je pak Karta života. Jde o unikátní internetovou databázi o zdravotním stavu pojištěnce, která se dá využít hned několika způsoby:

  1. Klienti mají k dispozici výpis ze zdravotního účtu za poslední tři roky. Mají tedy přehled o výdajích na poskytnutou zdravotní péči.
  2. Díky centralizaci informací o zdravotním stavu pacienta je možné nasadit vždy tu nejvhodnější lékařskou péči, což přispěje ke kvalitnější léčbě a tím i k pevnějšímu zdraví.
  3. Karta života může zachránit i život. Záchranka má k dispozici přístup k informacím o zdravotním stavu pacienta, takže v extrémních případech, kdy je znemožněna komunikace s pacientem, může tato možnost zajistit přežití klienta.


Aktuality ze světa financí

25.10.2010 - Půjčky bez registru

Využijte skvělé půjčky bez registru. Půjčky bez registru ihned jsou oblíbené u klientů, kteří si nemůžou vzít úvěr u bank. Je to většinou způsobeno zápisem v registrech z minulosti.

20-09-2010 - Povinné ručení a jeho seovnání online

Povinné ručení je vhodný finanční produkt pro online srovnání. Povinné ručení porovnání se provede po vyplnění jednoduchého formuláře, kde je potřeba zadat základní údaje o vozidle(informace se nachází v technickém průkazu automobilu). Dojde tak ke srovnání nejvhodnějších pojištění od všech hlavních pojišťoven a zákazník si může vybrat pojištění podle ceny čí jiného kritéria.