Hledáte povinné ručení? Zkuste nejlevnější pojištění vozidel.

Hlavní menu

Pojištění

Zdravotní pojišťovny


Pojištovny

Oblíbené

oblíbené

Zpmv - Hradec Králové

Adresa:Wonkova 1225 500 01 Hradec Králové

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra pobočka Hradec Králové

Mapa

Kontakt

tel.: 495 737 311
fax: 495 217 297
GMS ---
e-mail: h.kralove@zpmvcr.cz

úřední hodiny

Po, St 08:00-17:00
Út, Čt 08:00-15:30
Pokladna - přestávka na oběd: 11:45-12:15

Nová informace, v rámci zlepšení dostupnosti klientských služeb je pro Vás otevřeno sběrné místo ZP MV ČR v prodejně VITALAND v OC Futurum, Brněnská 1825/23a, Hradec Králové.
Nyní mohou klienti využít v případě potřeby Sběrných míst, která nabízejí služby v rozsahu podatelny. Více informací a aktuální informace najdete na hlavní stránce pojišťovny.

Ostatní pracoviště

Teritoriální pracoviště Česká Třebová, Teritoriální pracoviště Chrudim, Teritoriální pracoviště Jičín, Teritoriální pracoviště Náchod, Teritoriální pracoviště Pardubice, Teritoriální pracoviště Rychnov nad Kněžnou, Teritoriální pracoviště Svitavy, Teritoriální pracoviště Trutnov, Teritoriální pracoviště Ústí nad Orlicí, Teritoriální pracoviště Vysoké Mýto.Štítky:

ZPMV , zpmv pobočky , zp mv čr

Aktuality ze světa financí

25.10.2010 - Půjčky bez registru

Využijte skvělé půjčky bez registru. Půjčky bez registru ihned jsou oblíbené u klientů, kteří si nemůžou vzít úvěr u bank. Je to většinou způsobeno zápisem v registrech z minulosti.

20-09-2010 - Povinné ručení a jeho seovnání online

Povinné ručení je vhodný finanční produkt pro online srovnání. Povinné ručení porovnání se provede po vyplnění jednoduchého formuláře, kde je potřeba zadat základní údaje o vozidle(informace se nachází v technickém průkazu automobilu). Dojde tak ke srovnání nejvhodnějších pojištění od všech hlavních pojišťoven a zákazník si může vybrat pojištění podle ceny čí jiného kritéria.