Hledáte povinné ručení? Zkuste nejlevnější pojištění vozidel.

Hlavní menu

Pojištění

Zdravotní pojišťovny


Pojištovny

Oblíbené

oblíbené

Vzp příspěvky 2010

Příspěvky VZP(balíčky)

Všeobecná zdravotní pojišťovna kromě klasických služeb poskytuje celou řadu příspěvků, kterých můžete využívat. Ovšem, abyste je mohli využívat, je třeba vědět, o jaké příspěvky vůbec jde. Pojďme se s nimi seznámit.

Pobyty, lázně a ozdravovny

VZP přispívá na pobyty, lázně o ozdravovny. Požadavkem je jejich rehabilitační účel, který posuzuje lékař. V rámci příspěvku od VZP můžete pobývat ve dvanácti uznaných ozdravovnách na území ČR. Lázeňskou péči vám také předepíše lékař a vy pak jen vyplníte žádost pro VZP. Užívejte si své léčebné pobyty se všeobecnou zdravotní pojišťovnou.

Mořský koník

Speciálním produktem VZP je Mořský koník, který se zaměřuje na poskytování příspěvku za účelem ozdravného pobytu v zahraničí. Tento příspěvek je určen dětem, kteří jsou chronicky nemocní.

Příspěvky pro děti

VZP také nabízí celou řadu příspěvků určené dětem. Do této skupiny patří např. očkování, bezlepková dieta, fixní rovnátka či slevy na sportovní vybavení.

Méně tradiční příspěvek

Mezi méně tradiční příspěvky patří příspěvek na odvykání kouření, který vám zajistí léčebnou kůru. Patří sem také finanční pomoc spojená s léčbou obezity a nadváhy či výhodné programy pro dárce krve a kostní dřeně.

Pro těhotné ženy

VZP také myslí na těhotné ženy. Vyhrazuje pro ně příspěvky pro těhotné. Ty se zaměřují na proplacení předporodní péče, tj. různých kurzů cvičení, plavání atd. Další příspěvky se zaměřují na matky, které mají děti do tří let. Zde rovněž jde o různá cvičení prováděná s dětmi.

Mamografické vyšetření

Ženy tento příspěvek velmi ocení. Je-li vám více než 69 let, budete mít mamografický sreening zadarmo. Dojděte si na něj z vlastní iniciativy a poté vyplňte žádost o příspěvek. Mamograf dokáže včas odhalit rakovinu a tím vám zachrání život. Využijte této finanční možnosti a ujistěte se, že jste zdravá.

Mějte přehled o příspěvcích VZP. Jen tak jich budete moci efektivně využívat.Aktuality ze světa financí

25.10.2010 - Půjčky bez registru

Využijte skvělé půjčky bez registru. Půjčky bez registru ihned jsou oblíbené u klientů, kteří si nemůžou vzít úvěr u bank. Je to většinou způsobeno zápisem v registrech z minulosti.

20-09-2010 - Povinné ručení a jeho seovnání online

Povinné ručení je vhodný finanční produkt pro online srovnání. Povinné ručení porovnání se provede po vyplnění jednoduchého formuláře, kde je potřeba zadat základní údaje o vozidle(informace se nachází v technickém průkazu automobilu). Dojde tak ke srovnání nejvhodnějších pojištění od všech hlavních pojišťoven a zákazník si může vybrat pojištění podle ceny čí jiného kritéria.