Hledáte povinné ručení? Zkuste nejlevnější pojištění vozidel.

Hlavní menu

Pojištění

Zdravotní pojišťovny


Pojištovny

Oblíbené

oblíbené

Všeobecná zdravotní pojišťovna - VZP

největší klientelaJe zdaleka největší zdravotní pojišťovnou u nás, která poskytuje zákonné zdravotní pojištění. Pojištěná je u ní více než polovina národa, celých 6 400 000 pojištěnců. Byla založena v roce 1992 a to vlastním zákonem č. 551/1991 Sb. Jde tedy o pojišťovnu státní, která má tak toho nejsilnějšího partnera, který zajišťuje její stabilitu. Správní rada Všeobecné zdravotní pojišťovny České republiky je tak z části jmenovaná vládou ČR a z části je volena Poslaneckou sněmovnou Parlamentu ČR.

Všeobecná zdravotní pojišťovna také pro své klienty vydává časopis Svět pojištěnce, jehož elektronickou podobu najdete na stránkách VZP ČR.

Pobočky

Data

Příspěvky, balíčky

VZP

VZP se také snaží různými programy navádět klienty i veřejnost k prevenci, která je nejdůležitějším a nejlevnějším stádiem péče o zdraví. Naše největší zdravotní pojišťovna je také členem Mezinárodní asociace neziskových zdravotních a nemocenských pojišťoven (Association Internationale de la Mutualité).Aktuality ze světa financí

25.10.2010 - Půjčky bez registru

Využijte skvělé půjčky bez registru. Půjčky bez registru ihned jsou oblíbené u klientů, kteří si nemůžou vzít úvěr u bank. Je to většinou způsobeno zápisem v registrech z minulosti.

20-09-2010 - Povinné ručení a jeho seovnání online

Povinné ručení je vhodný finanční produkt pro online srovnání. Povinné ručení porovnání se provede po vyplnění jednoduchého formuláře, kde je potřeba zadat základní údaje o vozidle(informace se nachází v technickém průkazu automobilu). Dojde tak ke srovnání nejvhodnějších pojištění od všech hlavních pojišťoven a zákazník si může vybrat pojištění podle ceny čí jiného kritéria.