Hledáte povinné ručení? Zkuste nejlevnější pojištění vozidel.

Hlavní menu

Pojištění

Zdravotní pojišťovny


Pojištovny

Oblíbené

oblíbené

Vojenská zdravotní pojišťovna příspěvky

VoZP je tu pro vás...

VoZP se snaží co nejvíce soustředit na své pojištěnce, a proto v roce 2010 inovovala systém rozšířené zdravotní péče, který vám nabízí mnoho dalších výhod, příspěvků a zajímavých programů. Pojďme si je přiblížit.

Programy a příspěvky VoZP

VoZP se mimo jiné zaměřuje na chronicky nemocné děti a ty posílá na ozdravné pobyty, a to jak u nás, tak do zahraničí. Zajímavý je také program Zdravá rodina, který je směřován rovněž k dětem (v tomto případě nejen k těm nemocným) a program Student přispívající studentům na očkování či přeočkování proti klíšťové encefalitidě atd. Za pozornost stojí i program péče o pojištěnce pracujícího v riziku a jiné specifické skupiny pojištěnců. Tento program se zaměřuje na zařízení, která mají od hygienické služby přiznanou kategorii rizikového pracoviště.

VoZP svým pojištěncům poskytuje také celou řadu příspěvků, které jsou zaměřené na různé oblasti související se zdravím.

Patří sem příspěvky na očkování proti klíšťové encefalitidě, na ozdravné pobyty dětí a mládeže organizované školami, na fixní zubní rovnátka, na vitamíny pro děti, na preventivní prohlídku dětí - sportovců, na očkování dětí proti Haemophillus influenzae typ B, na vitamíny těhotným ženám, pro dárce krve, krevní plazmy a krevních derivátů, na mamografické vyšetření, na vyšetření krvácení ve stolici, na brýlové obruby pro děti, na plavání, na očkování proti rakovině děložního čípku, na odvykací kúru proti kouření, na cvičení matek s dětmi do 6 let věku, na plavání pro kojence a batolata do 3 let, na kondiční tělocvik nebo jiné pohybové aktivity pro těhotné ženy, na léčebný tělocvik a tělesnou regeneraci atd.

VoZP vám nabízí celou řadu příspěvků a zajímavých programů. Seznamte se s nimi a využívejte je.Aktuality ze světa financí

25.10.2010 - Půjčky bez registru

Využijte skvělé půjčky bez registru. Půjčky bez registru ihned jsou oblíbené u klientů, kteří si nemůžou vzít úvěr u bank. Je to většinou způsobeno zápisem v registrech z minulosti.

20-09-2010 - Povinné ručení a jeho seovnání online

Povinné ručení je vhodný finanční produkt pro online srovnání. Povinné ručení porovnání se provede po vyplnění jednoduchého formuláře, kde je potřeba zadat základní údaje o vozidle(informace se nachází v technickém průkazu automobilu). Dojde tak ke srovnání nejvhodnějších pojištění od všech hlavních pojišťoven a zákazník si může vybrat pojištění podle ceny čí jiného kritéria.