Hledáte povinné ručení? Zkuste nejlevnější pojištění vozidel.

Hlavní menu

Pojištění

Zdravotní pojišťovny


Pojištovny

Oblíbené

oblíbené

Vojenská zdravotní pojišťovna

Tato pojišťovny vznikla v roce 1993 a její číslo pojišťovny je 201. Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky spadá pod Ministerstvo obrany ČR, což pro tuto pojišťovnu i její klienty znamená několik podstatných výhod:

  • V této zdravotní pojišťovně jsou povinně pojištěni všichni členové Armády České republiky i žáci vojenských škol, kteří se připravují na dráhu profesionála v AČR.
  • Klienti VZP mají možnost péče ve špičkových vojenských zařízeních
  • pobyt v lázních hrazený VOZPPojištěnci mají také nárok na pobyt v lázních a rekreačních zařízeních včetně VOLAREZA - Vojenských lázeňských a rekreačních zařízení
  • Členství v Klubu Vojenské zdravotní pojišťovny, které poskytuje řadu výhod- například slevy 10-20% v internetovém obchodu Adidas či bezplatný vstup na fotbalová utkání FK Dukly Praha.
  • Na všech pobočkách je klientům k dispozici bezplatně Monitor zdraví, kde vám změří tlak, zváží vaši tělesnou hmotnost a vypočtou BMI.

Formuláře

Vojenská zdravotní pojišťovna formuláře ke stažení.

Příspěvky, balíčky

Pobočky

Vojenská zdravotní pojišťovna Olomouc - pro Olomouc a okolí.
Vojenská zdravotní pojišťovna Brno - pro Brna a okolí(Blansko).
Vojenská zdravotní pojišťovna České Budějovice pro české Budějovice.
Vojenská zdravotní pojišťovna Plzeň pro Plzeň a okolí.
Vojenská zdravotní pojišťovna Praha pro Prahu a okolí.Aktuality ze světa financí

25.10.2010 - Půjčky bez registru

Využijte skvělé půjčky bez registru. Půjčky bez registru ihned jsou oblíbené u klientů, kteří si nemůžou vzít úvěr u bank. Je to většinou způsobeno zápisem v registrech z minulosti.

20-09-2010 - Povinné ručení a jeho seovnání online

Povinné ručení je vhodný finanční produkt pro online srovnání. Povinné ručení porovnání se provede po vyplnění jednoduchého formuláře, kde je potřeba zadat základní údaje o vozidle(informace se nachází v technickém průkazu automobilu). Dojde tak ke srovnání nejvhodnějších pojištění od všech hlavních pojišťoven a zákazník si může vybrat pojištění podle ceny čí jiného kritéria.