Hledáte povinné ručení? Zkuste nejlevnější pojištění vozidel.

Hlavní menu

Pojištění

Zdravotní pojišťovny


Pojištovny

Oblíbené

oblíbené

Seznam zdravotních pojišťoven

Název (kód)

Stručný popis

Internetová adresa

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)

Vznikla 1. října 2009 sloučením České národní zdravotní pojišťovny a Hutnické zaměstnanecké pojišťovny. Je to třetí největší zdravotní pojišťovna u nás s více než 700 000 pojištěnci.

www.cpzp.cz

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (207)

Je druhou největší zaměstnaneckou pojišťovnou v České republice, ale jde o pojišťovnu otevřenou- jejím pojištěncem se může stát kdokoliv, kdo splňuje zákonné požadavky-každý občan ČR i cizinec pracující pro firmu s trvalým sídlem v ČR.

www.ozp.cz

Revírní bratrská pokladna (213)

Vznikla v roce 1993, ale navazuje na dávnou tradici pojištění v hutnictví, hlavně na Ostravsku. Dnes patří se 400 000 pojištěnců k největším zaměstnaneckým pojišťovnám u nás.

www.rbp-zp.cz

Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky (201)

VoZP spadá pod Ministerstvo obrany a jsou u ní pojištěni všichni vojáci z povolání a žáci vojenských škol, kteří se chystají na práci vojáka z povolání. Jejím pojištěncem se však může stát kdokoliv.

www.vozp.cz

Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky (111)

VZP je zřizována státem a jde o největší českou zdravotní pojišťovnu s více než šesti miliony pojištěnců. Byla zřízena zákonem již 1.ledna 1992 a je jedním z pilířů českého zdravotnictví.

www.vzp.cz

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda (209)

Ačkoliv jde o otevřenou zdravotní pojišťovnu, jejímž pojištěncem se může stát kdokoliv, silné vazby na ŠKODA AUTO a.s. stále existují.

www.zpskoda.cz

Zdravotní pojišťovna MÉDIA (228)

Nejmladší pojišťovna v ČR (vznikla v roce 2009). Zakládá si na moderním, vstřícném a online přístupu k pojištěncům.

www.mediazp.cz

Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE (217)

Působí na českém trhu od roku 1993 a se 400 000 klientů je dnes stabilní a zavedenou zdravotní pojišťovnou.

www.zpma.cz

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky (211)

Je největší zaměstnaneckou pojišťovnou v ČR a druhou největší zdravotní pojišťovnou v ČR vůbec. Využívá ji více než milion klientů.

www.zpmvcr.czAktuality ze světa financí

25.10.2010 - Půjčky bez registru

Využijte skvělé půjčky bez registru. Půjčky bez registru ihned jsou oblíbené u klientů, kteří si nemůžou vzít úvěr u bank. Je to většinou způsobeno zápisem v registrech z minulosti.

20-09-2010 - Povinné ručení a jeho seovnání online

Povinné ručení je vhodný finanční produkt pro online srovnání. Povinné ručení porovnání se provede po vyplnění jednoduchého formuláře, kde je potřeba zadat základní údaje o vozidle(informace se nachází v technickém průkazu automobilu). Dojde tak ke srovnání nejvhodnějších pojištění od všech hlavních pojišťoven a zákazník si může vybrat pojištění podle ceny čí jiného kritéria.