Hledáte povinné ručení? Zkuste nejlevnější pojištění vozidel.

Hlavní menu

Pojištění

Zdravotní pojišťovny


Pojištovny

Oblíbené

oblíbené

Penzijní fond České pojišťovny

Penzijní fond České pojišťovny

Penzijní fond České pojišťovny byl založen roku 1994 právě Českou pojišťovnou, která je jeho vlastníkem a jediným akcionářem. Za dobu svého působení se PFČP vypracoval do vedoucí pozice mezi penzijními fondy v České republice. Poskytuje penzijní pojištění se státním příspěvkem (až 1800Kč ročně + až 3840Kč ročně sleva na daních) a poskytuje všechny druhy penzí - starobní, invalidní, pozůstalostní i výsluhovou.

Penzijní připojištění má mnoho výhod včetně již zmíněných státních příspěvků a slev na daních pro klienta a případně i jeho zaměstnavatele. Neplatíte za vedení penzijního připojištění žádné poplatky a máte jistotu, že o své finance nepřijdete - penzijní připojištění je sledováno Českou národní bankou i státem. Přispívat na penzijní připojištění vám může i zaměstnavatel, což je čím dál populárnější a velmi výhodný druh zaměstnaneckého bonusu.

Jak je penzijní připojištění vypláceno?

  • Jednorázově po skončení pojištění.
  • Formou měsíčních splátek, které tak každý měsíc rozšíří dosavadní příjmy
  • Předčasně - pokud spoříte alespoň jeden rok, můžete si vybrat vaše naspořené peníze včetně připsaného úroku, avšak kromě státního příspěvku.

Další produkty a možnosti

  • Klient Penzijního fondu České pojišťovny má nárok na výhodné úrazové připojištění se slevou 15% proti běžnému pojistnému. Nárok má na něj ten klient, který platí v součtu penzijního a úrazového připojištění alespoň 400Kč měsíčně.
  • Pro mladé klienty je vhodné zvolit výsluhovou penzi, neboť tak mohou získat peníze z penzijního připojištění již po 15 letech bez ohledu na svůj věk.

důchodciDnes se více než dříve ukazuje vratkost budoucnosti. V penzi, kdy už si příliš peněz sami nevyděláme, je většinou pozdě pokoušet se zvednout laťku životního standardu, která je snížena většinou nevysokým důchodem. Penzijní připojištění tak nabízí nejvýhodnější a nejjistější způsob, jak si zajistit kvalitní život i v penzi, neboť právě v této životní etapě může člověk s téměř neomezeným volným časem užívat svých peněz nejlépe.Aktuality ze světa financí

25.10.2010 - Půjčky bez registru

Využijte skvělé půjčky bez registru. Půjčky bez registru ihned jsou oblíbené u klientů, kteří si nemůžou vzít úvěr u bank. Je to většinou způsobeno zápisem v registrech z minulosti.

20-09-2010 - Povinné ručení a jeho seovnání online

Povinné ručení je vhodný finanční produkt pro online srovnání. Povinné ručení porovnání se provede po vyplnění jednoduchého formuláře, kde je potřeba zadat základní údaje o vozidle(informace se nachází v technickém průkazu automobilu). Dojde tak ke srovnání nejvhodnějších pojištění od všech hlavních pojišťoven a zákazník si může vybrat pojištění podle ceny čí jiného kritéria.