Hledáte povinné ručení? Zkuste nejlevnější pojištění vozidel.

Hlavní menu

Pojištění

Zdravotní pojišťovny


Pojištovny

Oblíbené

oblíbené

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví

Tato pojišťovna s velmi dlouhým jménem (zkratka je OZP) je druhou největší zaměstnaneckou pojišťovnou v České republice a každým rokem jí klienti přibývají. Jde však o otevřenou pojišťovnu, jejímž klientem se může stát kdokoliv, kdo splňuje zákonné požadavky (občan ČR nebo cizinec pracující pro společnost s trvalým sídlem na území České republiky).

sport jako prevenceOZP(ozp zdravotní pojišťovna) se neomezuje jen na prosté zdravotní pojištění, což mají dnes již společné vlastně všechny zdravotní pojišťovny. Velký důraz klade na podporu prevence a včasného odhalení chorob. Mezi její další aktivity patří i vydávání časopisu Bonus Info a výhodné cestovní a úrazové pojištění ve spolupráci s pojišťovnou Vitalitas. Speciální nabídku má Vitalitas hlavně pro miminka do jednoho roku, která mají úrazové pojištění ke zdravotnímu pojištění u OZP zdarma. Pro sportovce je připraven program Sportujte s OZP a ještě nadstavbový program Klub zdraví OZP, který si bere za úkol podporu aktivně sportujících jednotlivců pojištěných u OZP, kteří tak pečují o své zdraví tím nejlepším možným způsobem. Podporovány jsou i oddíly a kluby, které pojištěncům OZP vytvářejí podmínky ke sportovním činnostem.

Formuláře ke stažení

Ozp formuláře ke stažení zdarma.

Příspěvky, balíčky

Pobočky ozp

Ozp Praha - hlavní centrála.
Ozp Brno - pro Jihomoravský Kraj.Štítky:

207 , OZP

Aktuality ze světa financí

25.10.2010 - Půjčky bez registru

Využijte skvělé půjčky bez registru. Půjčky bez registru ihned jsou oblíbené u klientů, kteří si nemůžou vzít úvěr u bank. Je to většinou způsobeno zápisem v registrech z minulosti.

20-09-2010 - Povinné ručení a jeho seovnání online

Povinné ručení je vhodný finanční produkt pro online srovnání. Povinné ručení porovnání se provede po vyplnění jednoduchého formuláře, kde je potřeba zadat základní údaje o vozidle(informace se nachází v technickém průkazu automobilu). Dojde tak ke srovnání nejvhodnějších pojištění od všech hlavních pojišťoven a zákazník si může vybrat pojištění podle ceny čí jiného kritéria.