Hledáte povinné ručení? Zkuste nejlevnější pojištění vozidel.

Hlavní menu

Pojištění

Zdravotní pojišťovny


Pojištovny

Oblíbené

oblíbené

Mořský koník je tu pro vás

Mořský koník 2010 vzp řecko

Všeobecná zdravotní pojišťovna vám nabízí celou řadu příspěvků, kterých můžete využívat. Jedním z nich je „Mořský koník“, který je určen především chronicky nemocným dětem. Jak získat tento příspěvek? Na co je určen? Pojďme si ho více přiblížit.

Využijte Mořského koníku...

Všeobecná zdravotní pojišťovna vám mimo jiné nabízí specialitu, kterou je tzv. Mořský koník. Jde o příspěvek na ozdravné pobyty, které jsou určené chronicky nemocným dětem. Tyto pobyty probíhají v zahraničí.

Mořský koník není žádnou novinkou v nabídce Všeobecné zdravotní pojišťovny. V tomto roce (2010) probíhá již 17. ročník léčebně-ozdravných pobytů.

VZP ví, jak je pro chronicky nemocné děti moře prospěšné, ale také si uvědomuje, že rodiče, kteří často věnují nadměrnou péči svému nemocnému dítěti i na úkor svému zaměstnání, nemají finanční prostředky na to, aby svým potomkům tento pobyt zaplatili sami.

VZP tak každoročně pořádá deset zájezdů - pět do Chorvatska a pět do Řecka. V Řecku jde konkrétně o hotelový komplex Poseidon Beach na poloostrově Chalkidiki a v Chorvatsku bude dětský klient ubytován v hotelovém komplexu Adriatic Vrboska, který najdete na ostrově Hvar. V uvedených lokalitách je celkově zajištěno 3 200 míst pro malé klienty a dalších 500 míst pro doprovodné pracovníky.

Jde o lehce naplánovanou dovolenou, která se zaměřuje na sportovní aktivity, poznávání místa pobytu, koupání v moři, poznávací výlety, ale i další zábavné programy pro děti.

Váš potomek jistě ocení místo pobytu. VZP totiž pro své malé klienty vyhledává takové lokality, které mají sportovní hřiště a celkově se v jejich okolí dá mnohé podnikat. Svým způsobem jde o příjemný dětský tábor u moře, který financuje VZP.

Je váš potomek neustále nemocný? Pošlete ho na ozdravný pobyt k moři s VZP. Zdravotně mu to jistě prospěje a ještě si tam užije mnoho zábavy.Podobné články

Využívejte zdravotních programů OZP i v roce 2010

O pojišťovně OZP Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) se zaměřuje především na zaměstnance bank, pojišťoven a stavebnictví. ...

Aktuality ze světa financí

25.10.2010 - Půjčky bez registru

Využijte skvělé půjčky bez registru. Půjčky bez registru ihned jsou oblíbené u klientů, kteří si nemůžou vzít úvěr u bank. Je to většinou způsobeno zápisem v registrech z minulosti.

20-09-2010 - Povinné ručení a jeho seovnání online

Povinné ručení je vhodný finanční produkt pro online srovnání. Povinné ručení porovnání se provede po vyplnění jednoduchého formuláře, kde je potřeba zadat základní údaje o vozidle(informace se nachází v technickém průkazu automobilu). Dojde tak ke srovnání nejvhodnějších pojištění od všech hlavních pojišťoven a zákazník si může vybrat pojištění podle ceny čí jiného kritéria.