Hledáte povinné ručení? Zkuste nejlevnější pojištění vozidel.

Hlavní menu

Pojištění

Zdravotní pojišťovny


Pojištovny

Oblíbené

oblíbené

GE MONEY BANK internet banka

GE Money Bank, jako jedna z největších bank na našem trhu, nabízí širokou nabídku služeb specializujících se na soukromé osoby a malé a střední podnikatele. Jestliže využíváte nebo se chystáte využívat některou ze služeb GE Money Bank, jistě Vás zaujme i nabídka Internet Banka, se kterou můžete mít všechny své produkty od této banky pod kontrolou.

GEMoney Bank Internet Banka je forma internetového bankovnictví, která umožňuje klientovi optimálně komunikovat s bankou bez návštěvy pobočky a tedy i zbytečného čekání. Nejenom, že můžete samozřejmě svůj účet spravovat 24 hodin denně, velkou výhodou je i možnost ovládání několika účtů zároveň. Na jednom místě tedy můžete kontrolovat běžný, spořící i devizový účet, úvěry, půjčky i hypotéky.

Další nespornou výhodou kromě úspory času, jsou i výrazně nižší poplatky, než za stejné úkony na pobočce. Samozřejmostí je i jednoduchá obsluha, které se nemusí bát ani lidé, kteří s počítačem nepracují často. Několika kliknutími pak můžete procházet platební historii, zadávat platební příkazy apod. Výborným nástrojem je např. GE Money Manager, který propočítává Vaše příjmy a výdaje.

Bezpečnost především

Předností oproti obyčejným internetovým bankovnictvím ostatních společností je u GE Money Bank Internet Banky vysoká bezpečnost veškerých operací. Veškeré operace jsou potvrzovány podpisovým certifikátem nebo mobilním klíčem, čímž se téměř vylučuje možnost případného zneužití.

GE Money Bank Internet Banku je nejen snadné využívat, ale také zřídit. Služba Internet Banka je nabízena ke všem druhům účtů a můžete si ji zřídit na jakékoliv pobočce GE Money Bank spolu s Vámi vybraným účtem. Pokud již u GE Money Bank účet máte, stačí Vám k založení Internet Bank pouze občanský průkaz.Aktuality ze světa financí

25.10.2010 - Půjčky bez registru

Využijte skvělé půjčky bez registru. Půjčky bez registru ihned jsou oblíbené u klientů, kteří si nemůžou vzít úvěr u bank. Je to většinou způsobeno zápisem v registrech z minulosti.

20-09-2010 - Povinné ručení a jeho seovnání online

Povinné ručení je vhodný finanční produkt pro online srovnání. Povinné ručení porovnání se provede po vyplnění jednoduchého formuláře, kde je potřeba zadat základní údaje o vozidle(informace se nachází v technickém průkazu automobilu). Dojde tak ke srovnání nejvhodnějších pojištění od všech hlavních pojišťoven a zákazník si může vybrat pojištění podle ceny čí jiného kritéria.