Hledáte povinné ručení? Zkuste nejlevnější pojištění vozidel.

Hlavní menu

Pojištění

Zdravotní pojišťovny


Pojištovny

Oblíbené

oblíbené

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna - ČPZP

pojištěnciPrvního října roku 2009 vznikla Česká průmyslová zdravotní pojišťovna a to sloučením České národní zdravotní pojišťovny s Hutnickou zaměstnaneckou pojišťovnou. ČPZP je třetí největší zdravotní pojišťovnou v České republice a má více než 700 000 klientů. Stejně jako její předchůdce, Hutnická zaměstnanecká pojišťovna, si i ČPZP zakládá na dobrých a oboustranně prospěšných vztazích s českým průmyslem.

Průmyslová pojišťovna

prevenceČeská průmyslová zdravotní pojišťovna poskytuje i v době ekonomické krize, kdy jsou zdravotní pojišťovny nabádány k oslabování preventivních programů ve prospěch standardního zdravotního pojištění, široké spektrum výhod pro klienty zakládající si na prevenci.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna poskytuje společně s pojišťovnou Allianz i výhodné cestovní pojištění, které stojí již od 10Kč na den pro dospělého a 5Kč na den pro dítě.

Pro děti pojištěné u ČPZP je k dispozici i ozdravný pobyt v Černé hoře, na který mají nárok děti od 7-16 let, u kterých je stanovena určitá diagnóza (většinou alergie, astma, ekzémy,…). Výše spoluúčasti rodičů záleží na počtu pojištěnců ČPZP v nejužší rodině.

Formuláře

Všechny Čpzp formuláře pro komunikaci s pojišťovnou.

Pobočky

Čpzp Ostrava - pobočky v Ostravě.Aktuality ze světa financí

25.10.2010 - Půjčky bez registru

Využijte skvělé půjčky bez registru. Půjčky bez registru ihned jsou oblíbené u klientů, kteří si nemůžou vzít úvěr u bank. Je to většinou způsobeno zápisem v registrech z minulosti.

20-09-2010 - Povinné ručení a jeho seovnání online

Povinné ručení je vhodný finanční produkt pro online srovnání. Povinné ručení porovnání se provede po vyplnění jednoduchého formuláře, kde je potřeba zadat základní údaje o vozidle(informace se nachází v technickém průkazu automobilu). Dojde tak ke srovnání nejvhodnějších pojištění od všech hlavních pojišťoven a zákazník si může vybrat pojištění podle ceny čí jiného kritéria.