Hledáte povinné ručení? Zkuste nejlevnější pojištění vozidel.

Hlavní menu

Pojištění

Zdravotní pojišťovny


Pojištovny

Oblíbené

oblíbené

Česká pojišťovna

síla PPFČeská pojišťovna je největší pojišťovnou u nás. Spravuje více než deset milionů pojistných smluv a získala celou řadu ocenění v anketě MasterCard Banka roku i v soutěži Zlatá koruna. Patří také do žebříčku Czech Top 100 pro sto nejobdivovanějších firem v České republice a jde o jednoznačně nejznámější a nejstabilnější značku v českém pojišťovnictví. Česká pojišťovna je také členem PPF Holdingu.

Portfolio jejích služeb je velmi široké a komplexní. Nabízí životní i neživotní pojištění a svými produkty oslovuje jak jednotlivce, tak i malé, střední i velké firmy.

Produkty

pojištění mazlíčkaČeská pojišťovna nabízí pojištění téměř všeho. Má dokonce zvláštní pojišťovací program pro domácí kočky a psy, MAZLÍČEK. Nabízí také cestovní pojištění včetně cest v tuzemsku. ČP můžete svěřit i své auto (a díky povinnému ručení případně i auta ostatních), svůj život, zdraví, penzi nebo majetek. Česká pojišťovna nabízí i produkty z jiné oblasti než je pojišťovnictví a to hlavně hypotéku. Můžete si zde také pojistit odpovědnost za škodu, ať už z výkonu povolání nebo jako občan. Speciální produkt odpovědnosti mají přichystaný pro myslivce, jejichž práce je velmi riziková.

Jedním z nejoblíbenějších produktů České pojišťovny je Kapitálové životní pojištění, které kromě pojištění různých zdravotních rizik funguje i jako spoření. Nastavení tohoto pojištění je pak plně na pojištěnci, který si může určit i částku, která z pojištění půjde na spoření. Peníze použité pro spoření jsou pak úročeny jako při klasickém spoření, takže budete pojištěni a vaše peníze budou vydělávat.Aktuality ze světa financí

25.10.2010 - Půjčky bez registru

Využijte skvělé půjčky bez registru. Půjčky bez registru ihned jsou oblíbené u klientů, kteří si nemůžou vzít úvěr u bank. Je to většinou způsobeno zápisem v registrech z minulosti.

20-09-2010 - Povinné ručení a jeho seovnání online

Povinné ručení je vhodný finanční produkt pro online srovnání. Povinné ručení porovnání se provede po vyplnění jednoduchého formuláře, kde je potřeba zadat základní údaje o vozidle(informace se nachází v technickém průkazu automobilu). Dojde tak ke srovnání nejvhodnějších pojištění od všech hlavních pojišťoven a zákazník si může vybrat pojištění podle ceny čí jiného kritéria.