Hledáte povinné ručení? Zkuste nejlevnější pojištění vozidel.

Hlavní menu

Pojištění

Zdravotní pojišťovny


Pojištovny

Oblíbené

oblíbené

Česká podnikatelská pojišťovna

ČPP působí na našem trhu již patnáct let a v roce 2005 získala silného zahraničního partnera ve Vienna Insurance Group. ČPP je univerzální pojišťovnou, která poskytuje produkty pro jednotlivce i pro firmy.

Produkty

  • komplexní pojištěníPojišťovna nabízí komplexní pojištění vozidel - od povinného ručení, přes havarijní pojištění až po různá doplňková připojištění.
  • Životní, zdravotní i úrazové pojištění. Životní pojištění také kombinuje se spořením i investicemi pro maximální zhodnocení pojištěncových peněz.
  • Cestovní pojištění včetně pojištění proti úpadku pro Cestovní kanceláře.
  • Pojištění majetku, od bytů, domů a domácností po jízdní kola.
  • Pojištění odpovědnosti za škodu občana, vlastníka zvířete, zaměstnance, myslivce, vlastníka nebo uživatele nemovitosti a vlastníka nebo provozovatele malého plavidla
  • Komplexní nabídka pojištění pro podnikatele a firmy včetně pojištění odpovědnosti.


Aktuality ze světa financí

25.10.2010 - Půjčky bez registru

Využijte skvělé půjčky bez registru. Půjčky bez registru ihned jsou oblíbené u klientů, kteří si nemůžou vzít úvěr u bank. Je to většinou způsobeno zápisem v registrech z minulosti.

20-09-2010 - Povinné ručení a jeho seovnání online

Povinné ručení je vhodný finanční produkt pro online srovnání. Povinné ručení porovnání se provede po vyplnění jednoduchého formuláře, kde je potřeba zadat základní údaje o vozidle(informace se nachází v technickém průkazu automobilu). Dojde tak ke srovnání nejvhodnějších pojištění od všech hlavních pojišťoven a zákazník si může vybrat pojištění podle ceny čí jiného kritéria.