Hledáte povinné ručení? Zkuste nejlevnější pojištění vozidel.

Hlavní menu

Pojištění

Zdravotní pojišťovny


Pojištovny

Oblíbené

oblíbené

Česká národní zdravotní pojišťovna

zkrachovalá pojišťovnaČeská národní zdravotní pojišťovna vznikla v roce 1994 jako zaměstnanecká zdravotní pojišťovna, která však byla od svého založení otevřena všem občanům České republiky bez ohledu na jejich zaměstnání či oborovou příslušnost.

Česká národní zdravotní pojišťovna již však zanikla, ale nijak „ošklivě“. V roce 2009 se společně s Hutnickou zaměstnaneckou pojišťovnou stala základem pro novou zdravotní pojišťovnu - Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnu, která převzala všechny její závazky.Aktuality ze světa financí

25.10.2010 - Půjčky bez registru

Využijte skvělé půjčky bez registru. Půjčky bez registru ihned jsou oblíbené u klientů, kteří si nemůžou vzít úvěr u bank. Je to většinou způsobeno zápisem v registrech z minulosti.

20-09-2010 - Povinné ručení a jeho seovnání online

Povinné ručení je vhodný finanční produkt pro online srovnání. Povinné ručení porovnání se provede po vyplnění jednoduchého formuláře, kde je potřeba zadat základní údaje o vozidle(informace se nachází v technickém průkazu automobilu). Dojde tak ke srovnání nejvhodnějších pojištění od všech hlavních pojišťoven a zákazník si může vybrat pojištění podle ceny čí jiného kritéria.